Herophy paruoštos reklaminės kampnaijos aprašymas: "Idėjos šventei Lt" - Virtuvės šefas, facebook auditorija

Tikslas

Kelių skirtingų reklaminių kampanijų mokamos reklamos platformoje “facebook” paruošimas ir paleidimas.

Vizija

Sukurtos reklamos turi pasiekti kuo daugiau tikslinės auditorijos, siekiant padidinti idejossventei.lt pardavimus.

Uždaviniai

Sukurti vieną arba du facebook įrašus, kurie bus iškeliami mokamosiose reklamose šioje platformoje. Įrašuose naudoti nemokamas nuotraukas, bei įmonės pateiktas nuotraukas. Sukurti teksto turinį strategiškai taikant į vartotojus.

Sukurti idejossventei.lt straipsnį (blog), kuris būtų pritaikytas reklaminės kampanijos modeliui, pritraukiant vartotojus pasižiūrėti ne tik vienos reklamuojamos prekės įsigijimą, bet ir pasižiūrėti alternatyvių prekių.

2020 m. gruodžio 14 dieną, paleisti dvi mokamas reklamas “facebook” platformoje, pagal pritaikytas strategijas. Šios reklaminės kampanijos metu reklamos nukreipimo būdai yra galimi šie:

  • nukreipta į el. parduotuvės tikslinę prekę;
  • nukreipta į prekių aprašymo (blog) straipsnį su nuorodomis į prekių vietą;
  • gaunamas pasiteiravimas / susidomėjimas apie prekę ir paliekamas kontaktas (el. paštas ir/arba tel.nr.), automatizuotas facebook vartotojų konktaktų rinkimas (leads);
  • nukreipiama tiesiai į pardavimo atsakingus asmenis žinute;
  • nukreipiama į facebook puslapio apsilankymus arba internetinio puslapio apsilankymus;

Auditorija

Reklaminės kampanijos įgyvendinimui pasiekti buvo suderintos šios auditorijos, pasirenkant dvi auditorijas, kurios planuojamos taikyti ilgalaikėje perspektyvoje, siekiant prekinio ženklo strategijos plėtrai ir pozicionavimui:

  • Reklama skirta Šiaulių miesto gyventojams;
  • Reklama skirta Lietuviams gyvenantiems užsienyje, kurie norėtų pasveikinti savo artimuosius gyvenančius Lietuvoje. Jų vardu užsakyti dovaną ir pristatyti su palinkėjimais;

Auditorijos parinkimas facebook reklaminei kampanijai, priklauso nuo poreikio ir segmento į ką taikoma reklama. Vienu atveju labai paprastai nustatyti reklamą lokaliu vietos lygmeniu. Antruoju atveju reklaminės kampanijos auditorija rekomenduojame nustatyti šiuo pavyzdžiu: amžius nuo 27 metų iki 47 metų Londone gyvenantiems ir naudojantiems Lietuvių kalbą. Facebook tokiai auditorijai atrinko 36 000 vartotojų, kuriems galimai būtų skleidžiama reklama. Tokio tipo reklamas galima taikyti ir kitur gyvenantiems lietuviams. Tyrimai ir analizės iš esamų reklamų atskleis geriausias konversijas.

Trūkumai

Nekokybiškas el. parduotuvės idejossventei.lt internetinis puslapis. Nėra saugumo sertifikato, kur vartotojus informuoja dėl saugumo nepalikti duomenų. Dizainas ir puslapio užkrovimas nepalankus vartotojams. Prekių išdėstymas netvarkingas. Negalime nukreipti vartotojus iš reklamos į šį puslapį dėl išvardintų priežasčių, nes reklama gali būti neefektyvi tokiu atveju arba nepritraukti pirkėjų.

Karantino metu, dėl korono viruso esančios situacijos Lietuvoje, ir ne tik, apribojimų, vartotojai negali lankytis fizinėse parduotuvėse.

Privalumai

Projektas idejossventei.lt turi ne tik el. parduotuvę, bet taip pat ir fizinę parduotuvę Šiauliuose, esant mažesniems apribojimams reklama auditorijoje nutaikyta į vietos lokalizaciją, kuriuo metu galima pritraukti fizinės parduotuvės lankytojų objekte.

Internetinio puslapyje atlikus nedidelius pakeitimus, bei gavus SSL sertifikatą, vartotojai galės įsigyti prekių, dovanų, kurias galima siųsti tiesiai vartotojui.

Reklaminės kampanijos sukūrimas

Ruošiamas turinys ir auditorijos parinkimas pagal aukščiau išvardintus kriterijus. Rekomendacijos, komentarai ir pastabos į kurias turėtų atsižvelgti reklaminės kampanijos užsakovai. Reklamos įgyvendinimas pradedamas tik pilnai suderinus visus rinkodaros veiksmus bendradarbiaujant su idejossventei.lt .

Rekomenduojami įrašai

Pavyzdys nr. 1

Kas geresnis virtuvės šefas Tavo namuose?

Namų ūkis virtuvėje kiekvienos šeimos širdis korono viruso metu. Gali uždrausti ir apriboti judėjimą, bet niekada neuždraus skaniai pavalgyti. Skaniausias maistas kurtas šeimoje yra drauge, bet kuris iš jūsų gamina skaniau? Prisipažink balsuodamas:

Širdutė (love) – moteris gamina skaniau, Patiktukas (like) – vyras gamina skaniau.

Geriausia dovana tai šiluma namie – padovanok virtuvės šefui pjaustymo lentą su fraze, kuri primintų apie jus.

Apie emocinį ryšį virtuvėje ir siūlomas prekes skaitykite čia: URL

Pirkti ir dovanoti spauskite čia: URL

#NamųŪkis #NamaiNamučiai #dovanuidejos #balsuok #dovanos

Virtuvės šefas

Pavyzdys Nr. 2

Kelelis tolimas, kelelis artimas, širdelė vėl svajoja apie draugus. Nors mes toli nutolę vis tiek mes Mylim Jus visus.

Pamiršote pasveikinti savo artimuosius Lietuvoje, pritrūko laiko, abejojate ar dovana pasieks laiku. Idėjos Šventei padės Jums laiku pasveikinti. Jeigu trūksta idėjų, keletas jų čia:

1.virtuvės šefo pjaustymo lenta, ąžuolinė ir su fraze; 2. lydekai paliepus, man panorėjus – virtuvėje pjaustymo lentos magijos dovanėlės; 3. ritualas prieš gaminant – virtuvės šefo malda ant pjaustymo lentos; 4. idejos šventei daugiau pasiūlymų kitų prekių ieškokite: URL

Įrašų analizė

Pavyzdyje nr. 1 yra vartojamas smalsumas apie prekę, kaip ji atrodo ir įtraukiami vartotojai dalyvauti balsavime, kurios tikslas gauti kuo daugiau įsitraukimų. Įsitraukimai pagal (KPI) veiklos rodiklius yra vieni svarbiausių reklaminės kampanijos rezultatams pamatuoti. Sekantys rodikliai jau būtų konversijos, tai yra produkto įsigijimas.

Taip pat pirmajame pavyzdyje yra naudojami raktažodžiai “namų ūkis”, pagal dabartinę situaciją susiklosčiusią Lietuvoje yra vartojama ši savoką plačiai, dėl karantino metu esamų suvaržymų.

Pavyzdyje nr. 2 yra taikoma reklama į lietuvaičius esančius užsienyje ir norinčius pasveikinti Lietuvoje gyvenančius artimuosius. Tiems kam pritrūko laiko ar pamiršo galės užsakyti prekę skubiai kaip dovaną, kurią gaus jų artimieji su palinkėjimu ant pjaustymo lentos.

Kiekvieno įrašo kaip reklaminės kampanijos dalis yra nukreipimas į daugiau pasirinkimų, kuriuos galės rasti paspaudę nuorodą ir aplankę idejossventei.lt puslapį.

Internetinio puslapio straipsnis (blog) skirtas šiam projektui

Internetinio puslapio turinys skirtas ne tik pritraukti iš socialinės medijos ir/ar mokamos reklaminės kampanijos. Šis straipsnis taip pat skirtas pasiekti organiškai didesnį pasiekiamumą ir gauti daugiau įsitraukimų.

Straipsnio pavadinimas

Vardinė pjaustymo lenta virtuvės šefui

Straipsnio viršelio nuotrauka

idejossventei.lt | Herophy.com

Straipsnio turinys

Bendradarbiaudami su daugeliu įmonių ir fiziniais asmenimis sukūrėme unikalias dovanas jų klientams, darbuotojams, bei artimiesiams. Mes specializuojamės didelių projektų srityje ir siūlome platų pjaustymo lentos pasirinkimo, dizaino ir pristatymo variantų spektrą. Ši dovana skirta perduoti šilumą ir meilę ne tik maistui, bet ir jam gaminančiam.

Esate pasiruošę dovanoti šią dovaną savo artimiems draugams ar šeimos nariams, Kalėdų metas yra geriausia galimybė tai padaryti. Jums reikia tik sukontaktuoti su mumis ir mes viską padarysime už Jus, nesvarbu ar Jūs gyvenate toli nuo Lietuvos ar Lietuvoje. Nuspręskite kam norite dovanoti ir mes patarsime kas galėtų būti užrašyta ant šios ąžuolinės pjaustymo lentos. Jeigu turite savo dizaino pageidavimus ar tekstus / frazes, esate visada laukiami aptarti dovanos subtilybes ir įpakavimus mūsų fizinėje parduotuvėje, kuri randasi ADRESAS arba tiesiog parašykite mums el. paštu: VARDAS@idejossventei .lt savo pageidavimus.

Padarykite šį šventinį sezoną ypatingą naudodamiesi individualizuotomis kalėdinių dovanų idėjomis mamai

Nesvarbu, ar ji yra apkasuose, augina mažylius, ar jos vaikai jau užaugę, motinystė yra rimtas darbas.
Šie motinos stebuklai nusipelno tikrai ypatingų dovanų šį atostogų sezoną.
Nors ją nuoširdžiai nudžiugins ikimokyklinio amžiaus makaronų karoliai, šios personalizuotos kalėdinių dovanų idėjos mamai bus kiek stilingesnės.

Pjovimo lentos skirtos Mamoms

Ji praleidžia valandas virtuvėje kapodama daržoves ir ruošdama sveikus patiekalus; ji turėtų turėti ką nors gražaus kas neštu šilumą dirbant virtuvėje. Ąžuolinė pjaustymo lenta kiekvienai namų deivei reikalinga būtent puiki pjaustymo lenta. Turėkite ąžuolinę pjaustymo lentą, kurioje būtų asmenvardis su šeimos vardu ir nustatyta data, arba vienas iš jos mėgstamiausių posakių, tokių kaip: „Negalite turėti deserto, kol nesuvalgysite Briuselio kopūstų“.
Jei nesijaučiate įkvėptas, „Idėjos šventei“ turi iš anksto sukurtas nuotaikas, prie kurių galite pridėti vardą ir taip sutaupysite laiko ir dovana išlaikys savo žavesį.

Mano virtuvė, mano taisyklės

Mes žinoma neišskiriame, kad Mamos virtuvėje daro stebuklus ir kad ši dovana tik joms skirta, lygiai taip pat yra mylimi ir vyrai virtuvėje, kuriems virtuvėje patinka praleisti daugiau laiko nei prie telefono. Išskirtinio dizaino pjaustymo lentos vyrams taip pat gali būti puiki dovana.

Užsisakyti šią prekę ir dovanoti galite užsisakyti mūsų el. parduotuvėje arba sukontaktuokite su mumis ir mes padėsime.

Norite daugiau išskirtinių prekių idėjų dovanoms skaitykite mūsų naujienas, žiūrėkite galerijas ir išsirinkite jūsų širdžiai labiausiai patikusį mūsų kūrinį.

Straipsnio išvados

Straipsnis pritaikytas aprašyti dovaną, idėjų galimybės ir organinės paieškos gavimui. Šiam straipsniui galima pritaikyti ir SEO, atrinkti raktinius žodžius, sudaryti tinkamai ‘focus’ raktažodžius, išskirti ‘snippet’ ir kiti svarbūs meta duomenys.

Taip pat patarimas susikūrus daugiau tokių straipsnių, pavyzdžiui dešimt skirtingų dovanų smulkmenų, galima visus perkelti į vieną straipsnį su įžangom (pradiniu paragrafu) ir taip nukreipti į pilnus straipsnius, kur tokio straipsnio pavadinimas galėtų būti “Dešimt geriausių dovanų Kalėdų proga, kurios pamaloniną širdį”. Tokio straipsnio reklaminė kampanija sutaupo kaštus, gaunama daugiau įsitraukimų ir paspaudimų, nes žinoma, pagal pavadinimą, kad rasime ne vieną pavyzdį dovanų, bet net dešimt. Tame straipsnyje gali būti ir ‘anchor’ nukreipimai į prekes el. parduotuvėje.

Daugiau tokių metodų ir naudingų patarimų teirautis Herophy agentūroje. Mūsų tikslas patenkinti visus jūsų lūkesčius.

Šios reklaminės kampanijos kaina

Mūsų teikiamų paslaugų kainodaroje šios pilnos reklaminės kampanijos kaina su administravimu ir statistikos teikimu, tyrimu, seo ir pritaikymu, bei sklaida socialinėje medijoje, konsultacijom, bei prekės įkėlimu į ‘marketplace’ (facebook prekyvietė) yra:

nuo 120 EUR

Pritaikius nuolaidą naujiems mūsų partneriams, netaikant pilnai rinkodaros veiksmų ir pagal sutarimą kurį aptarėme, jums kainuos:

30 EUR + nuo mokamos kampanijos administravimo viršijus biudžetą 200eur imamas papildomai 10%.

Ilgalaikio bendradarbiavimo sutartimi, kuri siekia 12 mėnesių, taikomos nuolaidos ir kitokie įkainiai, bei darbų apimtys. Daugiau informacijos teirautis Herophy agentūros komandos nario, kuris yra priskirtas Jums.

Ačiū už bendradarbiavimą ir sėkmės Jūsų versle.